Logowanie
Nazwa u?ytkownika

Has?oNie mo?esz si? zalogowa??
Popro? o nowe has?o
CLS24.PL
Samochód zastępczy z oc sprawcy
Samochód zastępczy z oc sprawcy

AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY

Wynajem Bez Opłat - Finansowany z Ubezpieczenia OC Sprawcy Kolizji/Wypadku.

Załatwiamy Wszystkie Formalności.

Nie korzystaj ze zwykłej wypożyczalni samochodów - ubezpieczyciel nie pokryje Ci kosztów

(Nie Pobieramy Kaucji!)

 

Czy Twój Samochód Uległ Uszkodzeniu Z Winy Innego Uczestnika Ruchu?

Czy Podczas Oczekiwania Na Naprawę Auta i Wypłatę Odszkodowania Chciałbyś Korzystać Z Samochodu Zastępczego Bez Opłat?

 

 

OFERUJEMY BEZGOTÓWKOWE WYNAJĘCIE AUTA Z OC SPRAWCY!

Jeśli Masz Jakieś Pytania Dotyczące Wynajmu, Skontaktuj Się z Nami

 

 

 

Centrum Likwidacji Szkód CLS24.PL

Tel. kom. 724-862-723

ZADZWOŃ:

Lublin i okolice

tel. 81 477 54 61

Warszawa, Płock, Łódź i okolice

tel. 22 250 15 83

Rzeszów, Tarnów, Kraków i okolice

tel. 17 250 07 16

Katowice, Radom, Kielce, Częstochowa, Sosnowiec i okolice

tel. 48 685 50 76

 

Im szybciej się do nas zgłosisz tym dłuższy okres wynajmu pojazdu zastępczego.

W ramach usługi wynajmu samochodu zastępczego jako Centrum Likwidacji Szkód oferujemy bezpłatną pomoc w likwidacji Państwa szkody. 

Wycenimy Państwa szkodę i sprawdzimy czy ubezpieczyciel likwiduje ją prawidłowo.

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo poznać szczegóły, czym się zajmujemy

NIE ZAŁATWIAJ SPRAWY SAM, UBEZPIECZYCIEL CZEKA NA TWÓJ BŁĄD

Dlaczego u Nas? Ponieważ w razie problemów z ubezpieczycielem bezpłatnie pomożemy Ci uzyskać zadowalające odszkodowanie!

Standardowa wypożyczalnia samochodów Ci w tym nie pomoże, nawet wtedy, gdy oferuje usługę wynajmu samochodów z OC sprawcy.

Nie wynajmuj auta z wypożyczalni samochodowej:

- nie płać kaucji

- nie podpisuj cesji odszkodowania

- w żadnym wypadku nie opłacaj pojazdu z własnej kieszeni - ubezpieczyciel sprawcy tylko na to czeka

- nie daj się zastraszyć ubezpieczycielowi, że auto Ci się nie należy

Zadzwoń do nas!

Całą odpowiedzialność za wynajem i wyegzekwowanie kosztów związanych z wynajmem CLS24.PL bierze na siebie.

Wynajem aut zastępczych realizujemy bezgotówkowo a całą procedurą zwrotu środków za wynajem od ubezpieczyciela obsługują nasi specjaliści ds. likwidacji szkód.

-->ZGŁOŚ SZKODĘ PRZEZ INTERNET<--

-->ZOBACZ FLOTĘ NASZYCH POJAZDÓW<--

Nowa strona 1

 

 

 

 

Program Auto Zastępcze (Wynajem aut z OC sprawcy)

Ktoś uszkodził Twój samochód???

Wynajmij bezpłatnie BEZGOTÓWKOWO auto zastępcze z OC sprawcy

REZERWACJE i INFO: 724 862 723

Oferujemy: auto zastępcze z Oc sprawcy, wynajem aut Lublin, samochód zastępczy, Samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku

 

Firma ubezpieczeniowa ma obowiązek pokryć koszt wynajmu auta zastępczego!

Wynajem aut zastępczych obejmuje normalne następstwa działania z którego szkoda wynikła toteż w ramach strat które poszkodowany poniósł i korzyści, które mógłby osiągnąć, gdyby mu szkody nie wyrządzono, nasza firma oferuje Państwu wynajem aut zastępczych z OC sprawcy.

Niestety wypadki samochodowe wpisane są w życiorys ruchu drogowego. Dla większości z nas utrata samochodu jest dość bolesna, bo wykorzystujemy go jako środek transportu do pracy, przewozimy bezpiecznie dzieci do szkoły, etc lub po prostu nie jesteśmy fanami transportu publicznego. Nie daj się wprowadzić w błąd , masz prawo wynająć auto zastępcze na koszt OC sprawcy wypadku (towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy). Auto zastępcze należy się Państwu niezależnie czy prowadzicie firmę, czy pracujecie.

Oferta obejmuje bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego od momentu powstania szkody do momentu jej zlikwidowania.  Na czas naprawy własnego jeżeli szkoda powstała z OC sprawcy.
Nieważne czy Twój samochód jest użytkowany do celów zarobkowych czy prywatnych. Auto zastępcze należy się od momentu powstania szkody do momentu jej zlikwidowania kiedy to możecie Państwo jeździć już swoim autem. (poza nielicznymi wyjątkami)

Większość firm ubezpieczeniowych o takich uprawnieniach nie informuje poszkodowanych, a bierze na siebie koszt wynajęcia auta zastępczego zazwyczaj tylko w sytuacji kiedy działalność gospodarcza poszkodowanego wymaga użycia samochodu. Na szczęście należy zdawać sobie sprawę, że żadna firma ubezpieczeniowa nie posiada  podstaw prawnych, by w jakimkolwiek stopniu różnicować sytuację poszkodowanego. Jedynym istotnym warunkiem zwrotu kosztów jest wypożyczenie samochodu takiej samej, bądź niższej klasy i wykazanie  że pojazd jest nam potrzebny do pracy lub by np. zawozić dzieci do szkoły.

W Polsce w pierwszej kolejności  osoba poszkodowana zabiega o pokrycie kosztów związanych z naprawą samochodu i ewentualnym wynajmem, jednak nie liczą się już tak ze stratami związanymi które zaistniały w dniu kolizji. Czas likwidacji szkody, nerwy, telefony, utrata wartości użytkowej naprawianego auta etc. Pokrycie podstawowego kosztu za wypożyczenie samochodu zastępczego nie jest łaską firmy ubezpieczeniowej, lecz zobowiązaniem, a prawo jest po Naszej stronie.

Wynajem aut zastępczych nie jest w dzisiejszych czasach luksusem, na który mogą sobie pozwolić tylko firmy. Użytkowanie samochodu stało się powszechne i dlatego, że auto zastępcze jest tak niezbędne w dzisiejszych czasach, powinni Państwo zgłosić się do nas celem bezgotówkowego jego wynajmu.

Prawo do auta zastępczego.

Prawo to zawarte jest w art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego. Jeżeli ubezpieczyciel będzie próbował uchylić się od tego obowiązku, musisz wiedzieć, że nie ma ku temu żadnej podstawy prawnej. Większość firm ubezpieczeniowych stosuje jednak praktykę milczenia – nie informuje właściciela samochodu, z którym zawierana jest umowa, o tym uprawnieniu. Niektóre firmy ubezpieczeniowe udostępniają samochody zastępcze lecz na okres o wiele krótszy niż okres zasadny.
Szkoda, o której mowa jest w artykule, obejmuje rzeczywiste straty oraz korzyści, które właściciel samochodu mógłby osiągnąć, gdyby jego auto nie zostało uszkodzone. Ubezpieczyciel jest zobowiązany do tego, aby przywrócić stan sprzed wyrządzenia szkody. Stąd płynie wniosek o pokryciu kosztów związanych z wynajęciem samochodu zastępczego przez firmę ubezpieczającą

 

Do czego masz prawo?

Właściciel auta uszkodzonego musi jednak pamiętać o tym, że pojazd zastępczy jest wypożyczany tylko na czas naprawy (w wypadku lekkiej stłuczki). Jeżeli auto jest całkowicie niezdatne i nie można go naprawić, okres wynajmu samochodu zastępczego obejmuje czas od wypadku do momentu otrzymania wyliczenia szkody plus 7 dni w ramach zagospodarowania wrakiem i zakupem nowego pojazdu a w niektórych przypadkach do wypłacenia odszkdowania. Samochód wynajmowany nie może być klasy wyższej niż obecnie posiadany. Firma CLS24 oferuje nie tylko profesjonalne uzyskiwanie odszkodowań ale i też wynajem aut zastępczych z OC sprawcy.

CLS24 wspomaga wszystkich tych, którzy zostali bez swoich „czterech kółek”. Jesteśmy w stanie wynająć Ci bezpieczne oraz komfortowe auto, które sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Wynajem aut zastępczych realizujemy bezgotówkowo a całą procedurą zwrotu środków za wynajem od ubezpieczyciela obsługują nasi specjaliści ds. likwidacji szkód.

OFERUJEMY:

- Samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku na terenie Polski wschodniej

- Auto zastępcze Lublin

- Samochód zastępczy lublin

- Auta zastępcze z OC sprawcy

- Samochód zastępczy bezgotówkowo

- Auto zastępcze z OC

- Zastępczy z OC sprawcy bezgotówkowo

Zastępczy bezgotówkowo

- Wynajem samochodu zastępczego

- Samochód z ubezpieczenia oc

 

 


Samochody z OC sprawcy CLS24.PL - oferuje wynajem samochodów z oc sprawcy, będącą alternatywą dla klasycznego wyanjmu. Wynajem samochodów z oc sprawcy w CLS24.PL to do dobry wybór!

wynajem samochodów lublin | samochód zastępczy | zastępczy z OC | wypożyczalnia samochodów lublin | wynajem samochodów | wypożyczalnia samochodów
rent a car | rent a car lublin | samochód zastępczy z OC | wynajem aut | rent a car lublin | auto wynajem | samochody zastępcze | wynajem aut lublin
| samochody zastępcze z OC | busy 9-osobowe wynajem | auto zastępcze łódź | samochód zastępczy radom | auto zastępcze z oc warszawa

Kontakt

Tel: 81 477 54 61

Kom: 724 862 723

Fax: 81 477 54 65

e-mail:
biuro@cls24.pl

Biuro główne:

Centrum Likwidacji Szkód CLS24.PL

pl. Anny Jabłonowskiej 4

21-150 Kock

Baza pomocy drogowej: Lublin, Łęczna, Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski