Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Pomoc Drogowa / Holowanie
Pomoc Drogowa za 0 zł (kolizja, wypadek)

Holowanie pojazdu za 0 zł (kolizja, wypadek)

Inne transporty nie związane z kolizją lub wypadkiem: ceny ustalane indywidualnie.

ZADZWOŃ:
CENTRUM POMOCY DROGOWEJ (cała Polska) 24h:
TEL. KOM. 793 793 136

CLS24.PL Auto Pomoc

Świadczymy bezpłatne usługi w zakresie pomocy drogowej oraz autoholowania dla uczestników kolizji i wypadków na terenie całej Polski jak i za granicą.


1) Jesteś uczestnikiem kolizji lub wypadku - zadzwoń po pomoc drogową i holowanie: tel. 793 793 136

Usługa Bezpłatna

2) Mamy umowy ze wszystkimi ubezpieczycielami w zakresie holowania pojazdu i pomocy drogowej po wypadku lub kolizji.

3) Chcesz odpłatnie przetransportować pojazd lub inny ładunek - Również  Zadzwoń do Nas po wycenę transportu

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do holowania, pracujemy 24h na dobę.
 

Oferujemy Państwu pomoc drogową i holowanie samochodu w całym kraju i za granicą. Sprowadzamy pojazdy z zagranicy (m. in. Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja itd.) Usługa również dostępna jako bezpłatna po kolizji lub wypadku mającego miejsce za granicą.

Jeśli jesteś uczestnikiem kolizji lub wypadku drogowego - przysługuje Ci bezpłatne holowanie uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia do wskazanego przez Ciebie miejsca nie dalej jednak jak do miejsca zamieszkania.

W ramach kompleksowej pomocy świadczymy usługę pomocy drogowej i holowania bezgotówkowo rozliczając się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym na terenie całej Polski i za granicą.

Niezależnie czy jesteś sprawcą czy poszkodowanym, czy też masz awarię na drodze:

ZADZWOŃ:
CENTRUM POMOCY DROGOWEJ 24h:
TEL. 793 - 793 - 136

Dodatkowo na miejsce zdarzenia możemy udostępnić Państwu samochód zastępczy również bezpłatnie - finansowany bezpośrednio z polisy ubezpieczeniowej.

W tym celu przy zamawianiu pomocy drogowej proszę zapytać o samochód zastępczy.

 

 

Pomoc Drogowa Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków - Usługa polegająca i powołana do niesienia pomocy w zakresie ruchu drogowego. Do obowiązków Pomoc Drogowa Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków należy m.in holowanie Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków, pomoc drogowa lublin. Numer telefonu do pomoc drogowa Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków jest numer 793 793 136. Pomoc drogowa lublin działa 24 godziny na dobę.

holowanie Lublin - Usługa polegająca i powołana do niesienia pomocy w zakresie ruchu drogowego. Do obowiązków usług laweta holowanie Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków należy m.in holowanie lublin, pomoc drogowa lublin. Numer telefonu do holowanie lublin jest numer 793 793 136. Holowanie lublin działa 24 godziny na dobę.

Doświadczenie, profesjonalizm i najwyższa jakość usług to podstawa w naszej firmie. Terenem naszego działania jest przede wszystkim województwo Lubelskie a także cały kraj i Europa. Już od ponad dziesięciu lat nasza firma dba o swoich klientów, oferując im wysokiej klasy usługi m.in. pomoc drogowa. Naszym priorytetem jest pomoc drogowa, która świadczy całodobowe usługi w zakresie holowania i transportu pojazdów w każdej awaryjnej sytuacji. Odpowiednio dobrany, profesjonalny sprzęt i fachowa ekipa gwarantują, że nasza pomoc drogowa wyciągnie kierowcę z różnego rodzaju kłopotów na drodze. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem pomocy drogowej, a nasi pracownicy wykonują swoją pracę profesjonalnie i szybko, współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi. Fachowa i bezproblemowa pomoc drogowa i holowanie pojazdów jest naszą specjalnością. Pomoc drogowa Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków, holowanie Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków, Pomoc drogowa Lubartów, holowanie Lubartów, Auto Pomoc Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków Holowanie bezgotówkowe Lublin Lubartów Radzyń Podlaski Łuków.