Logowanie
Nazwa u?ytkownika

Has?oNie mo?esz si? zalogowa??
Popro? o nowe has?o
CLS24.PL
Pomoc Drogowa / Holowanie
Pomoc Drogowa za 0 zł (kolizja, wypadek)

Holowanie pojazdu za 0 zł (kolizja, wypadek)

Inne transporty nie związane z kolizją lub wypadkiem: ceny ustalane indywidualnie ok. 1,50 zł/km.

ZADZWOŃ:
CENTRUM POMOCY DROGOWEJ (cała Polska) 24h:
TEL. KOM. 793 793 136

CLS24.PL Auto Pomoc

Świadczymy bezpłatne usługi w zakresie pomocy drogowej oraz autoholowania dla uczestników kolizji i wypadków na terenie całej Polski jak i za granicą.


1) Jesteś uczestnikiem kolizji lub wypadku - zadzwoń po pomoc drogową i holowanie: tel. 724-862-723

Usługa Bezpłatna

2) Mamy umowy ze wszystkimi ubezpieczycielami w zakresie holowania pojazdu i pomocy drogowej po wypadku lub kolizji.

3) Chcesz odpłatnie przetransportować pojazd lub inny ładunek - Również  Zadzwoń do Nas po wycenę transportu

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do holowania, pracujemy 24h na dobę.
 

Oferujemy Państwu pomoc drogową i holowanie samochodu w całym kraju i za granicą. Sprowadzamy pojazdy z zagranicy (m. in. Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja itd.) Usługa również dostępna jako bezpłatna po kolizji lub wypadku mającego miejsce za granicą.

Jeśli jesteś uczestnikiem kolizji lub wypadku drogowego - przysługuje Ci bezpłatne holowanie uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia do wskazanego przez Ciebie miejsca nie dalej jednak jak do miejsca zamieszkania.

W ramach kompleksowej pomocy świadczymy usługę pomocy drogowej i holowania bezgotówkowo rozliczając się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym na terenie całej Polski i za granicą.

Niezależnie czy jesteś sprawcą czy poszkodowanym, czy też masz awarię na drodze:

ZADZWOŃ:
CENTRUM POMOCY DROGOWEJ 24h:
TEL. 724-862-723

Dodatkowo na miejsce zdarzenia możemy udostępnić Państwu samochód zastępczy również bezpłatnie - finansowany bezpośrednio z polisy ubezpieczeniowej.

W tym celu przy zamawianiu pomocy drogowej proszę zapytać o samochód zastępczy.

 

 

Pomoc Drogowa Lublin - Usługa polegająca i powołana do niesienia pomocy w zakresie ruchu drogowego. Do obowiązków pomoc drogowa lublin należy m.in holowanie lublin, pomoc drogowa lublin. Numer telefonu do pomoc drogowa lublin jest numer 724 862 723. Pomoc drogowa lublin działa 24 godziny na dobę.

holowanie Lublin - Usługa polegająca i powołana do niesienia pomocy w zakresie ruchu drogowego. Do obowiązków usług holowanie lublin należy m.in holowanie lublin, pomoc drogowa lublin. Numer telefonu do holowanie lublin jest numer 724 862 723. Holowanie lublin działa 24 godziny na dobę.

Doświadczenie, profesjonalizm i najwyższa jakość usług to podstawa w naszej firmie. Terenem naszego działania jest przede wszystkim województwo Lubelskie a także cały kraj i Europa. Już od ponad dziesięciu lat nasza firma dba o swoich klientów, oferując im wysokiej klasy usługi m.in. pomoc drogowa. Naszym priorytetem jest pomoc drogowa, która świadczy całodobowe usługi w zakresie holowania i transportu pojazdów w każdej awaryjnej sytuacji. Odpowiednio dobrany, profesjonalny sprzęt i fachowa ekipa gwarantują, że nasza pomoc drogowa wyciągnie kierowcę z różnego rodzaju kłopotów na drodze. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem pomocy drogowej, a nasi pracownicy wykonują swoją pracę profesjonalnie i szybko, współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi. Fachowa i bezproblemowa pomoc drogowa i holowanie pojazdów jest naszą specjalnością. Pomoc drogowa Lublin, holowanie Lublin, Pomoc drogowa Lubartów, holowanie Lubartów, Auto Pomoc Lublin Holowanie bezgotówkowe.

Auto Zastępcze Z OC Sprawcy
Kontakt

Tel: 81 477 54 61

Kom: 724 862 723

Fax: 81 477 54 65

e-mail:
biuro@cls24.pl

Biuro główne:

Centrum Likwidacji Szkód CLS24.PL

pl. Anny Jabłonowskiej 4

21-150 Kock

Baza pomocy drogowej: Lublin, Łęczna, Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski